Salı, Ocak 25, 2011

Hayvanlar ve Am

Eveeet sayın izleyiciler/okuyucular. Araştırmacı bloggerlık ruhumla, sırf sizler için üşenmeden, yorulmadan kalktım hayvanlarla ilgili bir rapor hazırladım. Eşek, maymun, zebra, kedi, köpek vs bir sürü hayvan ile röportaj yapma fırsatını buldum. Sağolsunlar onlar da kırmayıp geri çevirmediler. Yeri geldi kahkahalar attık, yeri geldi başımızı öne eğip düşündük.

Ülkem topraklarında yetişmiş bu hayvanlarla am üzerinde, evet yanlış duymadınız, am üzerinde konuştuk. Onlara am gösterdik ve tepkilerini merak ettik. İşte o röportajdan kameralarımıza takılan birkaç eğlenceli an:


Evet bunlar sevgili hayvanlarımıza am gösterdiğimiz andaki tepkileri. Objektiflerimizden kaçamadılar. Bir kısmı ise bu fotoğrafların blogumda yayınlanmaması adına ricada bulundular, onları çıkarttık. Röportajımız sırasında gösterdiğimiz am sahibine yavşamaları gözlerimizden kaçmazken bir çoğunun lise hayatını sürdüren ergenler olduğunu öğrendik. Tam uğruna yollara düştüğümüz araştırmamızı tamamlayacaktık ki, bir grup hayvan dostumuz arkadaşlarından aldığı haberlerle önümüze çıktı. Arkadaşlarına am gösterdiğimizi duyan ve kendilerine de göstermemiz konusunda büyük baskı yapan bu dostlarımızı ise malesef elimizdeki am stoğunu röportajda çıldıran arkadaşlara hediye ettiğimiz için elleri boş göndermek zorunda kaldık. Kendilerine burdan özürlerimizi iletiyoruz.Am gördüklerinde şaşkınlıklarını gizleyemeyen, olmadık tepkiler verenlerin dışında bazı kesimden havyanların ise bu durumu pek siklemediğini gördük. Röportaja katılmayacaklarını fakat amı gördüklerinde tepkilerini fotoğraflamamızı kabul eden bu havyan dostlarımızın hayatlarında en az 1 am sikmiş, liseden mezun olmuş olduklarının kanıtlarını ele geçirdik. Diğerlerine göre daha kayda değer hayat görüşüne sahip olduklarını da gözlemledik.


Röportajlarımız sırasında renkli kişiliği ve hoş sohbetiyle dikkat çeken Recep Bey'le oradan ayrıldıktan sonra ofisimizde görüşmek üzere söz almıştık. Sağolsun bizleri kırmayıp bu sabah saatlerinde ofisimizde bizi ziyarete geldi. 52 yaşındaki Recep Bey bizleri kırmayıp sikiş sokuş hikayelerini blogumuzla paylaştı. İşte o sohbetten, Recep Bey'in gördüğü en büyük amı anlatırken yakaladığımız bir fotoğraf karesi:


Evet sayın izleyicilerimiz. Durum bu. Yani hayvanlarda da insanlardan farklı bir durum yok. Burdan aktarıcaklarımız şimdilik bu kadar, esen kalın, allæmaned.

Dipçik: O görsellerin her biri şahsıma aittir. Üstlerine de eşşek kadar damga basıcaktım ama uğraşamadım. Çalmayın demiyorum, hobi olarak gene çalın ama abartmayın. Hani ne biliyim arkadaşım yapmış falan diyin. Yarın öbür gün orda burda görürsem götünüzü keserim, ona göre...

26 yorum:

 1. İnci'lik görseller. Vay validesini lan! Çok beYendim. Evet, "Y" ile.

  Muah!
  -D-

  YanıtlaSil
 2. Sorma, inci aşkım depreşti. Utanmasam aylar sonra geri dönüş gerçekleştiricem:)

  YanıtlaSil
 3. Amını götünü sikim emi şgövdfc

  YanıtlaSil
 4. Ne kadar ayıp laflar bunlar, hiç senin gibi hanım hanımcık, çıtı-pıtı bi hanfendiye yakışıyo mu?
  lasjhdgşajhsdgşlahdg
  Yakışıyo tabi yarraaam:D

  YanıtlaSil
 5. 2. eşek olmamış hacı
  am gören hayvan öyle bakar mı mel mel?
  nerde kaldı abazalığın şanı?!!!

  YanıtlaSil
 6. Hah tam msn'den "baba son yazıma mutlaka bak" dicektim ki yorumu gördüm:D

  YanıtlaSil
 7. O eşşek daha bi entel, cool. Bir de solucanlar var, onlar ayrı :D

  YanıtlaSil
 8. Utanmak da neden?!
  Şifremi hatırlasam ben bile geri dönücem! (=

  YanıtlaSil
 9. Şubat-Haziran arası baya sıkı bi inci yazarıydım ama sonradan çok bozdu be :)
  Dönmek istiyosan moderasyondan tanıdık falan var, ulaşabilirim :)

  YanıtlaSil
 10. ldfkhjşdhjşdj cidden tam incilik.çok iyi olmuş!

  YanıtlaSil
 11. Aslanım be!
  Nickimi de hatırlamıyorum ki... Tam kayıbım yani :D
  Ama sağol be! *kalp*
  ^_^

  YanıtlaSil
 12. hay van sın! o kadar diyorum :DD çok iyi olmuş tiplere bak yaae

  YanıtlaSil
 13. Benim gibi naif, seviyeli, terbiye abidesi, saf bir insana bunları söyleyerek çok ayıbediyon sevgili ilkokul arkadaşım :(

  YanıtlaSil
 14. söyleme ilkokul arkadaşı olduğumuzu senden utanıyorum :D::::::::D

  YanıtlaSil
 15. Geçmişinden kaçamazsın sayın N..!!! :D

  YanıtlaSil
 16. zuhahaha :D dehşet abi bunlar ya.. helall :D tiplere öl ama :D sikimde değil dio pezevenk :D

  YanıtlaSil
 17. bunlar benim yaptıklarımdan değil ben havyan kategorisinde '' am '' capsi yapmıyorum ama bu sefer senin için yaptım :D

  http://i56.tinypic.com/2wnbhxx.jpg

  YanıtlaSil
 18. asdkgjlşahsşdlgkajdsg
  Çohiyi olmuş baba, sağ eline sağlık:D

  YanıtlaSil
 19. tehdidin öldürdü beni daha çok. götünüzü keserim :D :D

  YanıtlaSil
 20. Çok pis göt keserim!!!11!BİRBİR!!1

  YanıtlaSil
 21. keser :D http://i56.tinypic.com/14l3ejd.jpg

  YanıtlaSil